Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 10505 hodnocení
5
10201x
4
199x
3
46x
2
17x
1
42x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

HB Avatar autora Helena Baborská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
MD Avatar autora Marie Dernerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
PP Avatar autora Petr Pobuda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
Než jsem zaplatil, byla objednávka potvrzena. Super.
AA Avatar autora Anna Antel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
Rychlé vyřízení objednávky. Dárek zatím nevyzkoušené.
BD Avatar autora Bořek Dvořáček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
MK Avatar autora Miloslava Kadlecová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2022
Vše v pořádku, jsem spokojena
PM Avatar autora Pavel Miko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.11.2022
Jsme spokojeni
IS Avatar autora Ivana Stehlikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.11.2022
Jsem spokojena všechno v pořádku
RS Avatar autora Regina Soldánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.11.2022
Spokojenost, výrobek zatím nevyzkoušený, je to dárek
IR Avatar autora Iryna Ruda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.11.2022
BK Avatar autora Bronislava Kukuczová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.11.2022
DK Avatar autora Daniela Kaslová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.11.2022
MR Avatar autora Margit Růžičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.11.2022
Spokojenost
PW Avatar autora Pavel Winkler Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.11.2022
MV Avatar autora Marie Vitvarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.11.2022
JK Avatar autora Jiřina Kratinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.11.2022
AP Avatar autora Aranka Plaskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.11.2022
JH Avatar autora Jarmila Hudáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.11.2022
MB Avatar autora Milan Bonisch Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 29.11.2022
Rychlé dodání

Ovládací prvky výpisu

10539 položek celkem
Máte otázku? Kristýna Vám poradí.608 873 565