Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 10505 hodnocení
5
10201x
4
199x
3
46x
2
17x
1
42x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LH Avatar autora Lenka Homerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.2.2022
super
JB Avatar autora Jaroslav Bauer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.2.2022
Jsem velice spokojen hlavně pro rychlé doručení
VF Avatar autora Vratislav Fugl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.2.2022
Velmi spokojen a rád zase přijdu nakoupit. A ta rychlost, prostě SUPER!!
JS Avatar autora Jana Sichrovska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.2.2022
Velice spokojená,vše vyřízeno k mě spokojenosti,mop funguje perfektne
IB Avatar autora Iveta Brejchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.2.2022
AV Avatar autora Alena Vašíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.2.2022
JZ Avatar autora Jaroslav Zábranský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2022
spokojen
VJ Avatar autora Veronika Jarešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2022
VZ Avatar autora Věra Zímová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2022
Velmi rychlé vyřízení a odeslání zboží!
MŠ Avatar autora Michal Šrejber Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
Dobrá komunikace, ochota i nabídka.Pan jednatel je super, poradil i doporučil k výrobku další položky za nižší cenu, moc si toho vážíme, přeji mu tímto, ať se mu obchody daří a má plno spokojených zákazníků :-) rád se do obchodu vrátím :-):-):-) a doporučím....
JD Avatar autora Josef Dubský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
Dobré ceny, zajímavý výběr, rychle doručeno. dobrá komunikace.
EA Avatar autora Eva Anderlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
Neuvěřitelná rychlost, zboží přišlo hned druhý den. Houpačku jsme zatím nerozbalili až na jaře snad bude vše v pořádku
EŠ Avatar autora Eva Špírková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
Spokojenost doporucuji
PF Avatar autora Petra Forster Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2022
JB Avatar autora Josef Bernklau Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.2.2022
TT Avatar autora Tesarzhova Tetyana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.2.2022
JŠ Avatar autora Jiřina Špánova Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 9.2.2022
IJ Avatar autora Iveta Jurníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.2.2022
Skvělá komunikace, rychlost dodání zboží, obchod určitě doporučuji
M Avatar autora Markéta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2022
Rychle dodání, velký výběr, dobré ceny
L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.2.2022

Ovládací prvky výpisu

10539 položek celkem
Máte otázku? Kristýna Vám poradí.608 873 565