Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 10505 hodnocení
5
10201x
4
199x
3
46x
2
17x
1
42x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LO Avatar autora Luboš Ondra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2020
Kupovali jsme jako dárek tatínkovi a je spokojen :)
ZS Avatar autora Zuzana Sajdlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2020
Doporučuji.
DK Avatar autora Dana Klailová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2020
Produkt rychle dodán, a i poradili co může být náhradou, dekuji
MF Avatar autora Martin Farkašovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2020
Ano, ziaden problem ;)
MV Avatar autora Michaela Varausová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2020
Super
VZ Avatar autora Václav Zábranský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2020
spokojen
VD Avatar autora Volodymyr Dzytsyuk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2020
Rychlost dodání, dobrá cena, sortiment.
P Avatar autora PK Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2020
Spokojenost, rychlé dodání
PB Avatar autora Pavel Bechyně Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2020
Super. Spokojenost.
LV Avatar autora Ludmila Vlková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2020
Naprostá spokojenost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2020
- Děkuji za velmi ochotné a vstřícné jednání personálu..
Avatar autora (Administrátor)
My děkujeme za hezkou a milou recenzi. Vždy se snažíme být ochotní a vstřícní. Zákazník je u nás opravdu na prvním místě. Jan Blažek, zakladatel a majitel obchodu Nejlevnější Zboží.cz
BG Avatar autora Božena Grosmanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.7.2020
trošku dlhšie trvalo dodanie ,ale inak super
JS Avatar autora Jana Střechová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.7.2020
Zbozi doslo velice rychle
MI Avatar autora Miroslav ing.Pruša Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.7.2020
zboží došlo, je v pořádku.
Mš Avatar autora Miroslav šerý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.7.2020
Velice jsem byl spokojený, zboží dorazilo do výdejny hned druhý den.
DP Avatar autora Dana Ptáčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.7.2020
Velmi spokojená. Dobré ceny, rychlé dodání.
VB Avatar autora Veronika Buchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.7.2020
Mohu jen doporucit.Super ceny a hlavne rychle dodani,jak garantuji.Zbozi v poradku.
GK Avatar autora Gabriela Kudrnková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.7.2020
Spokojenost. Rychlé dodání. Bez zbytečných průtahů.
BB Avatar autora Boris Bahno Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.7.2020
spokojnost
FZ Avatar autora František Zuzánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.7.2020
Vše OK

Ovládací prvky výpisu

10539 položek celkem
Máte otázku? Kristýna Vám poradí.608 873 565